Про нас.

Fastjet – це німецька група компаній, що спеціалізується на промислову маркуванні та кодуванні.

Компанія Fastjet, заснована в 2002 році, працює в цій галузі майже 20 років і є свідком її розвитку і підйому. Як компанія з інвестиціями з Німеччини, ми дотримуємося девізу «Якість – це наше життя». Втілюючи цей девіз в наш повсякденний виробничий процес, ми суворо дотримуємося німецьким виробничим стандартам і технологічних процесів.

Завдяки нашій інноваційної команді розробників в Німеччині і Шанхаї, маркувальне обладнання Fastjet, поєднує в собі доступне ціни з чудовими характеристиками і високою якістю, щоб забезпечити максимальну рентабельність для наших клієнтів по всьому світу.

Наша річна база установок досягає 8000 одиниць по всьому світу. У нас є дистриб’ютори в більш ніж 50 країнах і регіонах. Завдяки чудовій технічної підтримки та політиці Fastjet всебічно задовольняє клієнтів, створюючи міцну репутацію в цій галузі.

Ми отримали безліч патентів та дозволів, та офіційно визнані високотехнологічною компанією.

Ми дякуємо всім клієнтам і будемо докладати всіх зусиль для того, щоб продукти і послуги високої якості були нашим життям.

Marking – офіційний представник компанії Fastjet і один з найбільших постачальників маркувального обладнання та витратних матеріалів для маркування в Україні. Понад дев’ять років на ринку. Фахівці нашої компанії забезпечує сервісне обслуговування маркувального обладнання сотень підприємств по всій країні.

Наслідуючи традиції Fastjet, ми прагнемо забезпечити кращий сервіс для наших клієнтів.

Історія компанія Shanghai Fastjet Electronic Equipment Co.,Ltd.